Ziaja krem o tym powinno się wiedzieć

kosmetyki

Ludzie szukają opinii o produkcie Ziaja krem. I to nie powinno nikogo zdziwić, bo gdy należy nabyć produkt, to warto poznać opinie innych konsumentów. Tymczasem opinie te są zdecydowanie różne. Jedni wychwalają Ziaja krem a inni ludzie zdecydowanie przeciwnie. Może komentarze pod tym artykułem ułatwią wam ustalić swoje zdanie. Często to zdanie innych przyjaciół przeważa o tym czy nabywamy czy też nie. Zapraszam do komentowania.
Uwaga: ziaja krem kupisz w aptece.
Kosmetyki to substancje wytworzone w wyniku długoletniej pracy lekarzy dermatologów, kosmetologów i chemików. Kosmetyki dermatologiczne stosowane są do utrzymania skóry zdrowej oraz cery z niedoskonałościami dermatologicznymi lub alergicznymi.
A przechodząc do tematu – opiszmy ziaja krem.
  Sklad
Substancje aktywne: polisacharydy, oligopeptydy (mikro-kolagen).
  Sposób użycia
Krem nanieść na skórę twarzy i szyi, następnie delikatnie wklepać. Stosować na dzień i/lub noc.
  Wiek
40+
  Działanie

Regulując gospodarkę wodną skóry, zapobiega nadmiernemu wysuszaniu.

Utrzymuje prawidłowy poziom lipidów epidermy.

Odbudowuje wewnętrzną strukture skóry.

Wyraźnie poprawia jędrność i elastyczność naskórka.

Aktywując włókna podporowe wyraźnie wygładza zmarszczki.

Wzmacnia elastynę i skutecznie redukuje objawy starzenia skóry.

Przeciwdziała wiotczeniu skóry, poprawia jej gęstość i sprężystość.

Zawiera rozjaśniającą witaminę C i substancje liporegenerujące.

Udowodniona skuteczność*

wzrost gładkości skóry o 37 %,

 wzrost nawilżenia skóry o 62 %

wynik 28-dniowej kuracji potwierdzony badaniami in vivo.

  Opis
ZIAJA 40+ krem przeciw zmarszczkom:

półtłusty krem na dzień i na noc,

unikalna suplementacja,

poprawa spoistości skóry.

Parę ważych zdań o tym na co patrzeć przy doborze produktów kosmetycznych. Decydując się na wybór kremu do twarzy należy określić, czy może będziemy używać jego na dzień, czy może na noc, bo różnią się one właściwościami. Krem stosowany na dzień musi stanowić dobrą bazę pod makijaż i chronić skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Powinien mieć lekka konsystencję z jak najmniejszą ilością tluszczu, wtenczas pozostałe kosmetyki nałożone na wizerunek będą utrzymywać się dłużej, a pory skóry nie zostaną zatkane. Warto zadbać o krem z filtrem blokującym promienie słoneczne o faktorze co najmniej SPF 15 – może być to także niezbędne, by utrzymać młody wygląd skóry poprzez długie lata. Równie ważne może być zapobieganie utracie wilgoci skóry, i dlatego należy zwrócić uwagę na właściwości nawilżające. Krem na noc może mieć trochę cięższą konsystencję i większą ilość składników regenerujących i odżywczych. Pozostałe właściwości determinujące wybór kremu do twarzy są zależne od rodzaju skóry.

Poczytaj też o tym:
apteka internetowa. Jak tworzone są kosmetyki? Krem, balsam, czy może mleczko to rownież emulsje, które składaja się z części składowej wodnej, części skladowej tłuszczowej i emulgatora, który umożliwia połączenie owych części, a również substancji czynnych, nadających pewne określone działanie. Bazą typowego kremu do twarzy albo balsamu do ciała z drogerii może być emulsja wody i oleju mineralnego/wazeliny. Olej mineralny, cz również wazelina (w skladzie INCI oznaczone jako Mineral Oil, Paraffinum Liquidum, Petrolatum etc.) są dla naszego ciała ciałem obcym i nie są wchlaniane poprzez skórę. Oprócz tego, krem zawiera emulgatory, konserwanty, barwniki, aromaty, a również substancje czynne. Jak naturalne i ekskluzywne by one nie były, stanowią czasem jedynie parę procent tej emulsji. Baza kosmetyku, który zasługuje na miano naturalnego, powinny być oprócz wody, przede wszystkim masła roślinne i zimno-tłoczone oleje roślinne (zamiast oleju mineralnego/wazeliny), które zatem już same w sobie maja walory pielęgnacyjne i wykazują bio-zgodność z ludzką skórą – są poprzez nią wchłaniane. Emulgatory również powinny mieć pochodzenie naturalne. Woda, wchodząca w skład bazy kosmetycznej też zasługuje na uwagę. Alternatywa dla wody destylowanej są różnego rodzaju wody źródlane, termalne, a rownież tzw. hydrolaty, czyli wody kwiatowe (produkt uboczny przy destylacji olejków eterycznych), ktore też działają dobroczynnie na skórę. Jako substancje czynne używane są witaminy, ekstrakty roślinne, drogocenne oleje roślinne, olejki eteryczne i inne.