A może coś interesującego: vichy homme i warto przetestować?

kosmetyki

Zwykle nie mówi się o produkcie Vichy homme. I to nie musi dziwić, bo pojawiają się wdzięczniejsze informacje. Jednak w tym miejscu uczynimy odstępstwo od tej reguły i poruszymy ten temat.
Uwaga: vichy homme nabędziesz w aptece.
Kosmetyki to preparaty powstałe w procesie kilkuletniej pracy dermatologów, kosmetologów i naukowców. Kosmetyki dermatologiczne stosowane są do utrzymania skóry zdrowej oraz skóry z problemami dermatologicznymi lub innymi.
A zatem opiszmy vichy homme.
  Skład
Retinol P + witamina Cg + Kofeina. Retinol P + witamina Cg – by przywrócić aktywność komórkową, skorygować zmarszczki i wygładzić zmarszczki pod oczami. Kofeina – by pobudzić mikrokrążenie skóry, zmniejszyć opuchnięcia i redukować worki pod oczami. Zawiera Wodę Termalną z Vichy. Hipoalergiczny. Testowany okulistycznie. Adekwatny dla oczu wrażliwych.
  Stosowanie
Stosować rano i/lub wieczorem
  Działanie
VICHY HOMME LIFTACTIV pod oczy, koncentrat wypełniający zmarszczki, redukujący opuchniecia wokół oczu. Świeża, nietłusta, łatwo wchłaniająca się konsystencja. Rezultat:Skóra może być widocznie wygładzona (Wg 74% meżczyzn. Test samooceny w grupie 51 osób).Typ skóry:Wszystkie typy skóry
Wciąż jeszcze jedno zdanie a propos utrzymania włosa. Cerom normalnym i mieszanym po demakijażu zaleca się peeling. Zakładając na wizerunek i masując opuszkami palców i wykonuje się okrężne ruchy. Żel z trącymi drobinkami tężeje pod naszymi palcami zabierając wydzieliny skórne i obumarłe komórki. Zabieg ów korzystnie wpływa na naszą cerę, sprawiając, że staje sie ona czysta, odświeżona, gładka i rozjaśniona. Najlepiej wykonywać ów zabieg raz na tydzień. Regularnie realizowane peelingi przeciwdziałają pojawianiu się nowych zaskórników i przyspieszają usuwanie zatem już istniejących. Skoro nasza skóra może być mocno zanieczyszczona kuracja musi trwać 6 miesięcy.
Jak zbudowane są kosmetyki? Przede wszystkim może być on wynikiem pracy wielu ludzi. Wynajdywaniem i produkcją składników zajmują się wyspecjalizowane w tym firmy z całego świata, np. z Kanady, Szwajcarii czy może Japonii. Starannie przebadane poprzez nie substancje są następnie sprzedawane producentom kosmetykow. Żeby zakupione składniki mogły znaleźć się w preparatach, muszą przejść dużo testów. Najpierw daną substancję bada się w laboratorium np. na sztucznie wyhodowanych komórkach skóry ludzkiej. Jeśli testy dadzą pozytywny wynik wykazujący pełną nieszkodliwość substancji, opracowuje się z jej użyciem produkty kosmetyczne. Dalej badania prowadzi się zatem już in vivo, na ludziach. Po wcześniejszym dokładnym wywiadzie wykonanym poprzez dermatologa oni wszyscy ochotnicy dostają preparat do testowania w domu. Po kilku dniach albo tygodniach badane sa efekty widoczne na skórze – stopień nawilżenia, natłuszczenia, wygładzenia czy może zaczerwienienia. Pod uwagę bierze się także odczucia osób uczestniczących w teście. Jeśli preparat nie daje oczekiwanych efektow, receptura może być zmieniana i cały proces uruchamia się od poczatku. Badania powinny trwać zaledwie parę miesięcy, ale zdarza się także, że przeciągają sie do wielu lat. Czasami firmy kosmetyczne ubiegaja się także o pozytywną opinię całkowicie niezależnych instytucji, np. Instytutu Matki i Dziecka w przypadku kosmetyków przeznaczonych dla dzieci. Wówczas wybrana instytucja przeprowadza całą serię własnych testów.
Poczytaj też o tym:
apteka warszawa 24h.