Nieziemsko wręcz EUCERIN naturalny -powinieneś pomyśleć zanim spróbujesz wziąć – nieprawdaż?

kosmetyki

Zaznaczmy Eucerin to chyba jeden z produktów które nie były ostatnio reklamowane. Omówmy go na tym blogu. Owa specyfikacja nie będzie zbyt długa.
Uwaga: eucerin kupisz w dobrej aptece internetowej.
Kosmetyki to preparaty powstałe w wyniku kilkuletniej pracy lekarzy dermatologów, kosmetologów i chemików. Kosmetyki do skóry stosowane są do pielęgnacji skóry zdrowej oraz cery z problemami dermatologicznymi lub innymi.
Opis
GLICO-A piling kosmetyczny z kwasem glikolowym – krem do pilingu powierzchniowego oraz średniogłębokiego. Zawiera 12% kwas glikolowy.
 
Wskazania

Nadmierne rogowacenie naskórka (także „rybia luska”)

Nadmierna pigmentacja (również piegi)

Blizny potrądzikowe

Zapobieganie oraz likwidowanie objawów starzenia się skóry

Uzupełnienie kuracji fotoodmładzającej

Plamy soczewicowate

 
Działanie
Redukuje zrogowaciały naskórek, poprawia wygląd skóry, rozjaśnia ją. Zmarszczki ulegają wygładzeniu, a pory zwężeniu. Przyspiesza odnowę komórek dzięki czemu nasza skóra odzyskuje elastyczność i równomierny koloryt – może być wyraźnie odmłodzona.
 
Skład
Skład czynny:
12% kwas glikolowy
 
Sposób użycia
Przez pierwsze 3 dni należy nakładać krem na wizerunek na ok. 15 minut, a nastepnie
usuwać jego delikatnym środkiem zmywającym (np. Aquaruboril). W zależności od reakcji skóry na preparat – po tym okresie można wydłużać czas aplikacji kremu na cała noc. Najlepsze efekty uzyskujemy stosując Glyco-A raz dziennie wieczorem poprzez ok. 2 tygodnie.
Może być też stosowany oddzielnie albo jako uzupełnienie z innymi produktami Isispharma.
Przeznaczony do użytku zewnętrznego, unikać kontaktu ze spojówkami.
Po użyciu kremu powinny wystepować objawy mrowienia oraz zaczerwienienia skory.
Objawy te są oznaką działania kremu oraz zanikaja po kilku dniach.
W czasie stosowania kremu unikać kontaktu ze słońcem albo nakładać krem Isispharma UVEBLOCK 50+. Jedno zdanie na temat utrzymania włosa. Istniej mit, że bardzo dobrze może być zmieniać szampony co pewien czas bo podobno jak się używa bez przerwy tego samego, to także włosy się przyzwyczajają oraz nie posiada takiego efektu. To także nie może być prawda. Podstawowym składnikiem włosa może być keratyna; w pigmencie włosa znajduje się barwnik zwany melaniną, który nadaje kolor włosom, tłuszcze i związki mineralne. Keratyna wytwarzana może być w naskórku oraz zbudowana m.in. ze zwiazków siarki oraz azotu. Chroni naskórek przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Melanina nadaje kolor włosom oraz skorze. Rozróżniamy dwa rodzaje barwnika: ziarnisty oraz rozproszony. Ziarnisty nadaje włosom ciemny odcień, a rozproszony jasny. Im wiecej we włosach barwnika rozproszonego tym wlosy są jaśniejsze. Melanina nie rozpuszcza się w wodzie, natomiast rozpuszcza się w stężonych kwasach oraz zasadach.
Przecież kosmetyki są po to także by lepiej wyglądać. Wlosy – gietkie oraz elastyczne włókna rogowe, fragment włosa znajduje sie pod skórą tworząc trzon wlosa oraz korzeń – cebulkę włosa. Korzeń znajduje się w torebce wlosa. Natomiast w budowie samego włosa można wyróżnić fragment rdzenna oraz korowa. Pierwotnie owlosienie pełniło funkcję termoizolacyjną. Obecnie występuje jedynie na glowie, w okolicach pachowych oraz narządów rozrodczych. W pozostałych miejscach występuje owlosienie szczątkowe.
—***—– Niezmiernie dziękuję za uwagę——-
Być może chcesz zobaczyć reklamę drugiego produktu?
[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=3glG0vK9j6E]
Doczytaj tutaj więcej:
lek na stawy w tym momencie.