A może coś dla ciebie: ziaja różany płyn i warto spróbować?

kosmetyki

Na ogół tylko czasami mówi się na temat produktu Ziaja różany płyn i naszym zdaniem powinno się to zmienić. Poniżej trochę ważnych informacji na ten temat, wyrażamy nadzieję, że okażą się przydatne.
Uwaga: ziaja różany płyn kupisz w dobrej aptece internetowej.
Kosmetyki to preparaty wytworzone w wyniku kilkuletniej pracy dermatologów, kosmetologów i naukowców. Kosmetyki do skóry wykorzystywane są do pielęgnacji skóry zdrowej oraz cery z problemami dermatologicznymi lub alergicznymi.
Zatem do rzeczy – opiszmy ziaja różany płyn.
  Opis

Różany płyn micelarny z substancją tonizującą pochodzenia naturalnego do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery po 30 roku życia. Polecany dla osób stosujących soczewki kontaktowe.

nie zawiera kompozycji zapachowej

nie zawiera barwników

nie zawiera parabenów

  Działanie

Zapewnia łagodny demakijaż.

Skutecznie zapobiega wysuszaniu.

Zmiękcza skórę i redukuje napięcie naskórka.

Wpływa kojąco na podrażnienia.

  Sposób użycia
Zwilżyć wacik płynem, oczyścić wizerunek i szyję. Stosować rano i wieczorem. Nie wymaga spłukiwania. Polecany również dla osób noszących szkła kontaktowe.  

  Skład
Substancje aktywne: masło różane, gliceryna.
Jedno zdanie a propos utrzymania włosów. Włosy to również ozdoba naszej głowy i całego ciała. Skoro twoje włosy są łamliwe i brak im elastyczności, sięgnij po kosmetyki o działaniu regenerującym. Stosuj nie jedynie intensywnie działajace maski które należy nakładać nie dużo częściej niż 1–2 razy w tygodniu, ale rownież szampon i odżywkę. Najlepsze efekty przynosi stosowanie kosmetyków z jednej linii, ponieważ ich działanie się uzupełnia.

Poczytaj więcej:
kobieca potencja. Jak zbudowane są kosmetyki? Naukowcy nieustannie poszukuja substancji, które opóźniłyby procesy starzenia. Wielkim wydarzeniem ostatnich lat było np. udowodnienie działania witaminy C, koenzymu Q10 czy może flawonoidów. Wykorzystywano je w kosmetykach od dawna, ale ich skuteczność nie była udokumentowana. Dziś wiadomo, że witamina C rozjaśnia przebarwienia, neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników, stymuluje produkcję kolagenu w skórze właściwej, a również wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne. Koenzym Q10 natomiast przyspiesza metabolizm komórek, polepsza ich dotlenienie, regeneruje i ujędrnia skórę, a również neutralizuje działanie wolnych rodników, rozjaśnia przebarwienia i hamuje proces starzenia się skóry. Z kolei flawonoidy mają działanie przeciwzapalnie i kojące, uszczelniają również naczynia włosowate. Doskonale wpływają na sucha skórę, chronią przed słońcem i wolnymi rodnikami. Ale w kosmetykach pojawiają się też skladniki, ktorych skuteczność budzi kontrowersje specjalistów. Jednym z nich może być występujący w wielu preparatach kolagen (może być pochodzenia zwierzecego). Jak deklarują niektórzy producenci, ujędrnia on skórę i poprawia jej gestość. Tymczasem kosmetolodzy uważają, że ta substancja w ogóle nie ma szans na wniknięcie do naskórka, bo jej cząsteczki są nadto duże. Działa natomiast skutecznie jako czynnik nawilżający, ale jedynie powierzchniowo. Możliwe może być natomiast stymulowanie produkcji kolagenu w skorze. W ów sposob działają na pewno witaminy A i C. Niektórzy producenci przypisują też takie właściwości izoflawonom sojowym błędnie określanym jako fitohormony. Substancje te mają działanie zbliżone do estrogenów i rzeczywiście powinny w pewnym stopniu pobudzać wytwarzanie kolagenu.