Iwostin solecrin emulsja – należy przetestować – prawda?

kosmetyki

Namyślając się nad tym, co skrobnąć przy okazji ogarniania tematu produktu Iwostin solecrin emulsja przyszło mi do głowy, że zwyczajnie zacytuję kilka najważniejszych informacji od dostawcy. Jadnak przecież to by było za mało i chcielibyście wyczaić czegoś dodatkowo. Oczywiście. Weźmy na siebie próbę pogłębienia tej skarbnicy informacji.
Uwaga: iwostin solecrin emulsja kupisz w dobrej aptece internetowej.
Kosmetyki to substancje wytworzone w wyniku długoletniej pracy lekarzy dermatologów, kosmetologów i naukowców. Kosmetyki dermatologiczne wykorzystywane są do pielęgnacji skóry zdrowej oraz cery z niedoskonałościami dermatologicznymi lub innymi.
Zatem opiszmy iwostin solecrin emulsja.
  Skład

Antileukine 6® – ekstrakt z alg Laminaria ochroleuca. Chroni keratynocyty przed uszkadzaniem spowodowanym promieniowaniem UV. O ponad 40% ogranicza liczbe uszkodzonych komórek, chroniąc przed zmianami w DNA i fotostarzeniem się skóry. Wzmacnia naturalny system obrony przeciwsłonecznej, chroniac system immunologiczny organizmu. Wraz z witaminą E chroni przed dzialaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za fotostarzenie się skóry. Łagodzi i zmniejsza stany zapalne wywołane poparzeniem skóry i zabezpiecza przed fotouczuleniami.

 

Witamina E (tokoferol) ma działanie fotoprotekcyjne i przeciwzapalne. Regeneruje barierę lipidową. Łatwo wbudowuje się w struktury błony komórkowej i lipidów cementu międzykomórkowego naskórka, pełniąc role naturalnego czynnika przeciwrodnikowego. Może być doskonałym inhibitorem wolnych rodników i antyutleniaczem. Niedobór witaminy E w skórze powoduje, że brakuje „wychwytywacza” wolnych rodników, które uszkadzają dużo mechanizmów komórkowych i powodują starzenie się skóry. Wolne rodniki są to również aktywne cząsteczki tlenu, które atakuja większość składników żywych tkanek. Cząsteczka witaminy E reaguje z wolnymi rodnikami i przekształca je w obojetne, niegroźne substancje. Podczas tego procesu sama witamina E traci swoją aktywność i dopiero dzieki reakcji z kwasem askorbinowym zostaje odtworzona aktywna postać tokoferolu. Dodatkowo witamina E pobudza w organizmie produkcję substancji przeciwzakrzepowych i współdziałając z witaminami C i A, zmniejsza ryzyko rozwoju chorób nowotworowych.

 

Oliwa z oliwek – łagodzi podrażnienia i zmniejsza zaczerwienienia powstałe na skutek wysuszenia skóry. Wzmacnia i odbudowuje naturalną strukturę lipidową warstwy rogowej naskórka, poprawiając miękkość i elastyczność naskórka. Pozostawia na powierzchni delikatny film lipidowy.

 
Filtry UV
 

Tinosorb® S – nowoczesny filtr chemiczny o szerokim spektrum protekcji. Skutecznie chroni przed promieniowaniem UVA i UVB – absorbuje je i przekształca w nieszkodliwą energię cieplną. Działa synergicznie z innymi filtrami chroniącymi przed UVB, dzięki czemu zapewnia podwyższenie faktora SPF przewyższające proste sumowanie się wartości poszczególnych filtrów zastosowanych w preparacie. Wykazuje wysoką fotostabilność. Wodoodporny. Hypoalergiczny.

 

Parsol® 1789 (Avobezon) – jeden z najbardziej skutecznych filtrów chemicznych chroniących przed promieniowaniem UVA. Absorbuje promieniowanie ultrafioletowe. Jego pełną fotostabilność zapewnia obecność filtra Tinosorb M. Hypoalergiczny, nie wywołuje działania drażniacego.

 

Witamina E (tokoferol) – ma działanie fotoprotekcyjne i przeciwzapalne. Regeneruje barierę lipidową. Łatwo wbudowuje się w struktury błony komórkowej i lipidów cementu międzykomórkowego naskórka, pełniąc role naturalnego czynnika przeciwrodnikowego. Może być doskonałym inhibitorem wolnych rodników i antyutleniaczem. Niedobór witaminy E w skórze powoduje, że brakuje „wychwytywacza” wolnych rodników, które uszkadzają dużo mechanizmów komórkowych i powodują starzenie się skóry. Wolne rodniki są to również aktywne cząsteczki tlenu, które atakują większość składników żywych tkanek. Cząsteczka witaminy E reaguje z wolnymi rodnikami i przekształca je w obojętne, niegroźne substancje. Podczas tego procesu sama witamina E traci swoją aktywność i dopiero dzięki reakcji z kwasem askorbinowym zostaje odtworzona aktywna postać tokoferolu. Dodatkowo witamina E pobudza w organizmie produkcję substancji przeciwzakrzepowych i współdziałając z witaminami C i A, zmniejsza ryzyko rozwoju chorób nowotworowych.

 

Oliwa z oliwek – łagodzi podrażnienia i zmniejsza zaczerwienienia powstałe na skutek wysuszenia skóry. Wzmacnia i odbudowuje naturalną strukturę lipidową warstwy rogowej naskórka, poprawiajac miękkość i elastyczność naskórka.

  Sposób użycia
Nakładać równomiernie na skórę co najmniej 15 minut przed ekspozycją na słońce. Należy powtarzać aplikację w przypadku starcia produktu z powierzchni skóry.
  Wskazania

ochrona przeciwsłoneczna dla skóry wrażliwej i alergicznej.

zapobieganie powstawaniu fotodermatoz.

polecana dla dzieci i niemowląt od 6. miesiąca życia.

  Właściwości

IWOSTIN SOLECRIN emulsja ochronna SPF 30:

skutecznie chroni przed UVA i UVB (kompozycja bezpiecznych filtrów organicznych i mineralnych)

chroni DNA komórek skóry (Antileukine 6®)

chroni skóre od wewnątrz, wzmacniając naturalny system obrony przeciwsłonecznej

chroni przed działaniem wolnych rodników

odporna na wodę i pot

Wciąż jeszcze jedno zdanie na temat utrzymania włosów. częstym defektem w wygladzie może być nadmierna suchość skóry, która objawia się jej luszczeniem i pękaniem, o czym zatem już coś tam nie coś tam wspomniano trochę powyżej. W tym momencie zajmiemy się tym zagadnieniem troszeczkę szerzej, podając konkretne wskazówki, by zlikwidować tę choroba możliwie naturalnymi sposobami (jeśli na przykład tłuste oliwki czy może kremy nie dają żadnych pożądanych rezultatów). Pewnymi sprzymierzeńcami w tej walce okażą sie: witamina C, witamina E, witamina A, witamina D i witaminy z grupy B (szczególnie pantenol, czyli B5), kwasy tłuszczowe omega-3.
Bo kosmetyki sa po to także by ładniej wyglądać. Kolejną dużą grupą kosmetyków są kosmetyki zapachowe, ktorych użytkowanie ma na celu usunięcie nieprzyjemnych zapachów bądź nadanie ciału przyjemnego zapachu. Ta grupa także może być dość liczna. Okres sylwestrowo-karnawałowy to także czas niezapomnianych zabaw i bali. Wybierajac się na impreze zdobądź się na małe szaleństwo – postaw na makijaż odważny, intensywny i pełen barw. Prezentujemy parę wystrzałowych stylizacji. Kosmetyki do makijażu twarzy – to także kosmetyki służace do zmian wyglądu najczęściej twarzy. W przypadku mężczyzn nie ma ich nadto wiele. Ale z pewnością powinniśmy zaliczyć do nich brązery i korektory.
Poczytaj też o tym:
apteka augustów.