Dotychczas nie słyszeliście o dermika gold – przeczytajcie teraz uważnie

kosmetyki

Ludzie szukają opinii o produkcie Dermika gold. I to nie budzi wątpliwości, bo gdy należy kupić produkt, to warto poznać opinie innych ludzi. Ale jednak opinie te są zdecydowanie odmienne. Jedni wychwalają Dermika gold a inni wręcz przeciwnie. Może komentarze pod tym tekstem pomogą wam ustalić własne zdanie. Czasami to zdanie innych kolegów i koleżanek decyduje o tym czy nabywamy czy nie. Zapraszamy do komentowania.
Uwaga: dermika gold możesz kupić w aptece internetowej.
Kosmetyki to preparaty powstałe w wyniku długoletniej pracy dermatologów, kosmetologów i chemików. Kosmetyki do skóry wykorzystywane są do utrzymania cery zdrowej oraz cery z problemami dermatologicznymi lub alergicznymi.
No to opiszmy dermika gold.
  Sposób użycia
Krem polecany może być do stosowania zarówno na dzień przed wykonaniem makijażu, jak i na noc po dokładnym oczyszczeniu twarzy.
  Działanie
Luksusowy kosmeceutyk przeznaczony do każdego typu cery dojrzalej 45+. Działa kompleksowo redukując objawy starzenia się skóry, dając efekt liftingu i radykalną poprawę wygladu skóry.Krem może być pełen szlachetnego złota (ca 2,5 mg w sloiczku!), które sprawia, ze zmarszczki i odmienne objawy starzenia się skóry stają się mniej widoczne. Działanie to również wzmocniono składnikami biologicznymi, które rozjaśniają przebarwienia, tonują zaczerwienienia i nadają cerze równomierny koloryt. Zawarty w kremie kwas hialuronowy i jego stymulatory umożliwiają radykalną redukcję zmarszczek w 3 wymiarach (dlugość, głębokość i szerokość) i spektakularne wygładzanie naskórka, a specjalny biopolimer działa powierzchniowo napinając skóre, redukując oznaki zmęczenia i starzenia się.
  Opis

GOLD 24k to również seria luksusowych, superskutecznych kosmetyków przeznaczonych do specjalistycznej pielęgnacji cery dojrzałej. Preparaty redukują objawy starzenia się skóry. Wykazują intensywne, rewelacyjne działanie przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, witalizujące i poprawiają koloryt skóry. Seria GOLD 24k oparta może być na najnowszych hitach światowej kosmetologii:Technologia refrakcji złotem 24k – nowość w kosmetologii! – polega na pokryciu skóry tysiącem cząsteczek stapiajacego się ze skórą czystego złota, które w wyniku refrakcji światła sprawiają, że zmarszczki i odmienne objawy starzenia się skóry stają się mniej widoczne. Efekt ów wzmacniają wciąż jeszcze składniki biologiczne, które:

tonuja zaczerwienienia naczyniowe,

rozjaśniają przebarwienia,

nadają cerze atrakcyjny koloryt,

Technologia aktywnej regeneracji nanozłotem 24k – nowość w kosmetologii! – polegająca na sprzeżeniu cząsteczek czystego złota z heptapeptydem, nadając im silne biologiczne działanie na biosyntezę kolagenu I i III w skórze. W efekcie osiąga się rekordowy poziom redukcji zmarszczek,Technologia rekonstrukcji i zagęszczenia skóry BIOMATRIX4 – na bazie innowacyjnych składników – umożliwia superskuteczne głębokie działanie na 4 poziomach skóry, m.in. naprawia uszkodzony kolagen, odtwarza podściółkę tłuszczową w tkance podskórnej, stymuluje metabolizm w komórkach skóry. Daje to rownież spektakularny efekt rewitalizacji, liftingu i ujędrnienia skóry, poprawia spójność skóry z naskórkiem, jej gęstość i sprężystość, co modeluje owal twarzy i wyraźnie odmładza wygląd cery,Technologia wypełniania zmarszczek 3D dostarcza w głąb naskórka m.in. kwasu hialuronowego i jego stymulatorów, co umożliwia uzyskanie radykalnej redukcji zmarszczek (długość, szerokość, głębokość).Technologia witalizacji skóry roślinnymi komórkami macierzystymi – daje efekt odmładzający wygląd skóry, nadaje jej młodzieńczy blask i potencjał samoregeneracji i opóźnia procesy starzenia się.

Parę istotnych słów o tym na co zwrócić uwagę przy wyborze produktów kosmetycznych. Coraz więcej osób zwraca się w stronę kosmetyki naturalnej. Poszukujemy produktów, które w swoim skladzie zawierają substancje naturalne, najlepiej z ekologicznych upraw. Z jednej strony może być to również z pewnością moda. Ekologiczne znaczy lepsze, luksusowe, wyjątkowe. Tak naprawdę konsumenci nie zawsze wiedzą, co kryje się pod określeniami: eco, organic, bio, fair trade i wrzucają je do jednej szuflady gdzieś obok określenia trendy. Z drugiej strony rodzi się pewna nowa świadomość. Intuicyjnie wyczuwamy, że nasze ciało, potrzebuje odżywienia i troski, a nie dodatkowej intoksykacji. Nasza skóra chłonie wszystko, co dostarczaja popularne produkty do pielęgnacji ciała dostępne w drogerii. Zaczynamy rozumieć, że nakładanie na siebie codziennie kilkudziesięciu, a może i kilkuset substancji chemicznych, musi w pewien sposób odbić się na naszym właściwym zdrowiu i samopoczuciu. Rynek wychodzi naprzeciw konsumentom, którzy poszukują alternatyw do tego, co nazywamy obecnie kosmetykami – produktów przemysłu chemicznego. Pojawiają się nowe marki, które kuszą nie jedynie rozdmuchanym marketingiem, sugerujacym naturalność produktów, ale rzeczywiście oferują nową jakość. Wzrasta wiedza klientów, którzy zaczynają czytać etykiety i wybierać takie produkty, które w składzie nie zawierają niepożądanych substancji. Wreszcie, prężnie rozwija się nowy trend na samodzielne przygotowywanie kosmetyków w domu i powstają sklepy, głównie internetowe, które dostarczają potrzebne do tego surowce i półprodukty.

Poczytaj też o tym:
tania apteka. Jak tworzone są produkty kosmetyczne? Krem, balsam, czy może mleczko to także emulsje, które składaja się z części składowej wodnej, części składowej tłuszczowej i emulgatora, który umożliwia połączenie owych części, a również substancji czynnych, nadających pewne określone działanie. Bazą typowego kremu do twarzy albo balsamu do ciała z drogerii może być emulsja wody i oleju mineralnego/wazeliny. Olej mineralny, cz również wazelina (w składzie INCI oznaczone jako Mineral Oil, Paraffinum Liquidum, Petrolatum etc.) są dla naszego ciała ciałem obcym i nie są wchłaniane poprzez skórę. Oprócz tego, krem zawiera emulgatory, konserwanty, barwniki, aromaty, a również substancje czynne. Jak naturalne i ekskluzywne by one nie były, stanowią czasem jedynie parę procent tej emulsji. Bazą kosmetyku, który zasługuje na miano naturalnego, powinny być oprocz wody, przede wszystkim masła roślinne i zimno-tloczone oleje roślinne (zamiast oleju mineralnego/wazeliny), które zatem już same w sobie maja walory pielęgnacyjne i wykazują bio-zgodność z ludzką skórą – są poprzez nią wchłaniane. Emulgatory również powinny mieć pochodzenie naturalne. Woda, wchodząca w skład bazy kosmetycznej też zasluguje na uwagę. Alternatywą dla wody destylowanej są różnego rodzaju wody źródlane, termalne, a również tzw. hydrolaty, czyli wody kwiatowe (produkt uboczny przy destylacji olejków eterycznych), które też działają dobroczynnie na skórę. Jako substancje czynne używane są witaminy, ekstrakty roślinne, drogocenne oleje roślinne, olejki eteryczne i inne.